Mokytojai

Mokytojai

Mokytojai

Eglė Mikalauskienė

Eglė

emacademy

„Kalbos kursai“ ir „kaip išmokti kalbą“ – internete kasdien šias frazes į Google paieškos langelį įrašo itin daug žmonių. Nežinia, kiek iš jų ten randa atsakymus ir kiek iš jų nusprendžia mokytis kalbos. Tikrai žinau, kad šiam pokyčiui ryžtis nelengva. Dažnai girdime, kad mokėti užsienio kalbą yra jau ne tik gero išsilavinimo rodiklis, bet būtinybė, o ir mokslininkai teigia, kad besimokant naujų kalbų intensyviau treniruojamos žmogaus smegenys.

„EM Language Academy“ tikslas yra ne tik perteikti teoriją, bet įgalinti žmogų su laisve ir pasimėgavimu reikšti mintis. Vinstonas Čerčilis yra pasakęs, kad norint uždegti, visų pirma pats turi degti tuo jausmu. Vadovaujamės šia mintimi kiekvieną dieną, o mokiniai džiaugiasi juose pažadintu noru mokytis kalbos.

„EM Language Academy“
įkūrėja Eglė Mikalauskienė

Mūsų komanda

Neda

Švedų kalba

Dar paauglystėje kilęs susižavėjimas Skandinavija išaugo į meilę švedų kalbai. Neda pasakoja nesitikėjusi, kad taps kalbininke ar mokytoja, tačiau šiandien ji džiaugiasi pasirinkusi šį kelią ir mėgaujasi galimybe dalintis savo švedų kalbos žiniomis su kitais.

Reda

Vokiečių kalba

Dėstytoja Reda išsiskiria spinduliuojančiu charakteriu ir atsidavimu savo darbui. Ji jau 30 metų dalinasi savo žiniomis su visais, norinčiais praplėsti savo kalbų akiratį ar tik nedrąsiai žengiančiais pirmuosius žingsnius vokiečių kalbos ir kultūros pažinime. Įdomus faktas – Reda taip pat yra gidė, kuri lydi vokiečių dviratininkų grupes Lietuvoje ir Latvijoje.

Jolita

Norvegų kalba

Atvykusi gyventi į Norvegiją Jolita turėjo vieną tikslą – išmokti norvegų kalbą. Didelis noras, puikus vokiečių kalbos mokėjimas (šios kalbos neįtikėtinai panašios), filologinis išsilavinimas ir žavėjimasis tautos kultūra lėmė puikius rezultatus. Dėstytoja prisimena, kad kalba tiesiog ,,įaugo“ į ją. Jolita pasakoja, kad norvegų kalbos dėstymas – didžiausias jos hobis.

Gintautas

ŠVEDŲ KALBA

Kalbininkas, pedagogas, vertėjas, humanitarinių mokslų daktaras ir docentas, sukaupęs net dvidešimt septynerių metų švedų kalbos dėstymo patirtį. Sunku ir suskaičiuoti kiek mokinių išmoko švedų kalbą dėstytojo dėka, tačiau skaičiuodami „EM Language Academy” mokinių siunčiamas padėkas ir atsiliepimus, drąsiai teigiame, kad Gintautas – vienas mylimiausių akademijos dėstytojų.

Dalia

VOKIEČIŲ KALBA​

Per penkis metus, praleistus Vokietijoje, Dalia dirbo tarptautinių jaunimo mainų koordinatore-vertėja, atliko praktiką LR ambasadoje, baigė dvikalbes tarptautinės komunikacijos studijas ir nepriekaištingai ištobulinio savo vokiečių kalbą. Noras dalintis savo įgytomis žiniomis paskatino mokyti kitus, tad jau penkerius metus mokiniai džiaugiasi entuziastingomis ir įtraukiančiomis Dalios pamokomis.