Apie mus

Apie mus

Apie mus

Kalbos mokymosi patirtys

Ar jums kada teko patirti jausmą, kai įveikus kokį nors išbandymą užplūsta pasididžiavimas savimi? O ar prisimenate tą potyrį, kai žūtbūt reikėjo ką nors pasakyti užsienio kalba, bet žodžiai strigo gerklėje? Tokie jausmai neatskiriami nuo naujos kalbos mokymosi – pokyčio gyvenime. Itin dažnai mokymasis asocijuojasi su tuo, kas nemalonu, bet būtina.

O jeigu prieš pasiryždami mokytis užsienio kalbos jūs jau tikrai žinotumėte, kad pamokos bus tokios, kuriose net ir droviausieji jaučiasi jaukiai ir nebijo suklysti?

Jeigu žinotumėte, kad mokytojas nuoširdžiai džiaugsis, kai kiekvienas mokinys pamažu augs ne tik išmoktų žodžių skaičiumi, bet ir daug labiau pasitikės savimi?

Ar tuomet tvirtesniu žingsniu žengtumėte naujos kalbos mokymosi kelionės link?

 

Tik aukštos kvalifikacijos mokytojai

Aukščiausi mokinių įvertinimai.

Patogus nuotolinis mokymasis

Aiški nauda Jums

Tik aukštos kvalifikacijos mokytojai

Aukščiausi mokinių įvertinimai.

Patogus nuotolinis mokymasis

Aiški nauda Jums

Tik aukštos kvalifikacijos dėstytojai

Aukščiausi mokinių įvertinimai

Patogus nuotolinis mokymasis

Aiški nauda Jums

EM Language
Academy

Jei sunku nušluostyti dulkes nuo kalbos, taip ir likusios mokyklos suole, arba norite praverti duris į dar nepažintą kalbą – už EM Language Academy durų slenksčio  laukia tie, kurie dalijasi savo žiniomis ir patirtimi tam, kad augtų kiti.

Paslaugos verslui

Specializuoti užsienio kalbų kursai

Dažnai bendraujate su užsienio klientais? Norite pagilinti savo ar savo kolektyvo profesinės užsienio kalbos žinias? Turime sprendimą - užsienio kalbų (EN, DE, RU, NO, SWE) kursai, profesinės kalbos įgūdžių lavinimui. Kursų metu lavinamos keturios pagrindinės kalbinės kompetencijos kalbėjimas, gramatiniai įgūdžiai, klausymas ir šnekamoji kalba. Kursų kryptis taikoma prie veiklos sferos ar profesijos. Galimas darbas individualiai arba grupėse.

„The limits of my language are the limits of my world“

LUDWIG WITTGENSTEIN

Susisiekite! Esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus.

Mumis pasitiki

Mūsų partneriai